Okostelefon szerelő

Szívesen dolgoznál modern környezetben a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel, egy dinamikusan fejlődő munkahelyen!? Akkor itt a helyed!

Várjuk önéletrajzodat, ha kedvet kaptál!

Jelentkezésedet követően egy személyes találkozóra hívunk,

ahol bővebb információkat kaphatsz és megismerhetsz cégünkkel.

Önéletrajzodat az: allas@tmx.hu. e-mail címre várjuk! Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amit elvárunk

  • ·        ha érdeklődsz a kütyük javítása iránt

    ·        ha van már gyakorlatod vagy érdekel a működésük

    ·        ha megtanulnád több féle telefon javítását

    ·        ha már az oviban is a csavarhúzó vagy a telefon volt a jeled

    ·        ha már dolgoztál hasonló munkakörben

Feladatok

·        hibás okostelefonok, laptopok és más okos kütyük javítása

·        alkatrész cserék

Előnyök

AMIRE NÁLUNK BIZTOSAN SZÁMÍTHATSZ:

·        tapasztalatodnak megfelelő munkakört biztosítunk számodra

·        munkába járás maximális támogatása

·        fix alapbér + béren kívüli juttatások

·        a betanulási folyamatban mentort, türelmet és sok támogatást kapsz

·        kiváló, modern munkakörnyezetet

·        karrier út (ha haladnál az úton!)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budaörs, Kinizsi utca (kiváló elhelyezkedés, jó tömegközlekedési lehetőségek, vasútállomás mellett, nagy Tesco mögött)