Mobiltelefon tesztelő

Szívesen dolgoznál a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel egy innovatív környezetben?

Ahol elsők között találkozhatsz a legújabb készülékekkel?

Ha igen, itt a helyed!

Várjuk önéletrajzodat, ha kedvet kaptál!

Jelentkezésedet követően egy személyes találkozóra hívunk,

ahol bővebb információkat kaphatsz és megismerhetsz cégünkkel.

Önéletrajzodat az: allas@tmx.hu e-mail címre várjuk! Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Munkavégzés helye:

Budaörs (kiváló elhelyezkedés, jó tömegközlekedési lehetőségek,

vasútállomás mellett, nagy Tesco mögött)

Amit elvárunk

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • megbízható számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (gyakorlott Windows felhasználó vagy)
  • két műszakban történő munkavégzés vállalása

Feladatok

  • a megjavított készülékek ellenőrzése, tesztelése
  • az elektronikai termékek minőségének ellenőrzése, dokumentálása
  • a tesztelési folyamatokhoz szükséges adminisztráció elvégzése

Előnyök

Amire biztosan számíthatsz nálunk:

  • hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés
  • jó munkakörülmények és csapat vár rád
  • akár azonnali munkakezdés
  • céges rendezvények
  • szociális támogatás a rászoruló váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • a munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik + prémium rendszer
  • cafetéria: szép kártya