Ügyfélszolgálati munkatárs

Hightech termékek javításával foglalkozó Huawei trendi budapesti márkaszervizébe keresünk: Ha jó a problémamegoldó képességed és jó a kommunikációs készséggel rendelkezel? Szereted a kihívásokat, és szívesen dolgoznál innovatív környezetben a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel, egy dinamikusan fejlődő, jól megközelíthető munkahelyen!

Várjuk önéletrajzodat, ha kedvet kaptál!

Jelentkezésedet követően egy személyes találkozóra hívunk,

ahol bővebb információkat kaphatsz és megismerhetsz cégünkkel.

Önéletrajzodat az: allas@tmx.hu. e-mail címre várjuk! Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amit elvárunk

  •   minimum középfokú végzettség
  •   ügyfélorientált gondolkodásmód, türelem, segítőkészség
  •   felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  •   jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  •   precíz, pontos munkavégzés
  •   alkalmasság a csapatban való munkára

Feladatok

  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása: ügyfelek fogadása; gyors, pontos, udvarias kiszolgálása; segítségnyújtás
  • probléma, panaszkezelés és az ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • ügyféladatok karbantartása
  • munkalapok rögzítése, szervizadminisztráció
  • számlázási- és pénztárkezelési feladatok ellátása

Előnyök

  • call centerben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatot
  • atársalgási szintű angol nyelvtudást
  •  mobilkommunikációs eszközök működésének ismerete

Amire biztosan számíthatsz nálunk:

  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk
  • maximális támogatást kapsz a betanulási folyamatban és a folyamatos napi munkához
  • fiatalos, dinamikus csapatunk van, ahol mindig jó a hangulat
  • kiváló munkakörnyezetet biztosítunk, ahol innovatív eszközöket használhatsz
  • a folyamatos szakmai fejlődés, tanulási lehetőség is adott nálunk