Ügyfélszolgálati referens

Szívesen segítesz az embereknek, jó a problémamegoldó képességed? Jó kommunikációs készséggel rendelkezel? Szereted a kihívásokat, és szívesen dolgoznál innovatív környezetben a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel, egy dinamikusan fejlődő, jól megközelíthető budaörsi vagy budapesti munkahelyen?

Jelentkezz szervizünkbe „Ügyfélszolgálati referens” pozícióba akár azonnali munkakezdéssel!

Amit elvárunk

  • minimum középfokú végzettség
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete
  • ügyfélorientált gondolkodás, türelem, segítőkészség
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • alkalmasság a csapatban való munkára

Feladatok

  • személyes ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • probléma-, panaszkezelés; ügyfelek tájékoztatása és az ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • munkatársak adminisztratív munkájának támogatása, információszolgáltatás részükre
  • szoros együttműködés a kapcsolódó területekkel (közpionti iroda, szerviz)

Előnyök

  • call centerben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amire biztosan számíthatsz nálunk:

  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk
  • maximális támogatást kapsz a betanulási folyamatban és a folyamatos napi munkához
  • fiatalos, dinamikus csapatunk van, ahol mindig jó a hangulat
  • kiváló munkakörnyezetet biztosítunk, ahol innovatív eszközöket használhatsz
  • a folyamatos szakmai fejlődés, tanulási lehetőség is adott nálunk

Budaörsi és budapesti szervizpontunkba is várjuk a jelentkezéseket!