Anyagmozgató

Ha szívesen dolgoznál modern környezetben egy dinamikusan fejlődő munkahelyen, akkor itt a helyed!

Várjuk önéletrajzodat, ha kedvet kaptál!

Jelentkezésedet követően egy személyes találkozóra hívunk,

ahol bővebb információkat kaphatsz és megismerhetsz cégünkkel.

Önéletrajzodat az: allas@tmx.hu. e-mail címre várjuk! Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Munkavégzés helye:

Budaörs (kiváló elhelyezkedés, jó tömegközlekedési lehetőségek,

vasútállomás mellett, nagy Tesco mögött)

Amit elvárunk

  • önállóan és csapatban való munkavégzés
  • gyors, precíz munkavégzés
  • 2 műszakban történő munkavégzés vállalása

Feladatok

  • csomagok átadása- átvétele
  • összekészítése
  • készülékek mozgatása épületen belül

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • fix alapbér + munkába járási támogatás + egyéb juttatások
  • fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség.
  • kellemes munkakörnyezet
  • piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég