Technikus (GSM / Notebook területre)

Érdeklődsz az elektronika iránt? Szereted a kihívásokat és folyamatosan fejlődni szeretnél? Jó kézügyességgel rendelkezel? Szívesen dolgoznál innovatív környezetben a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel, egy dinamikusan fejlődő, jól megközelíthető budaörsi munkahelyen?

Jelentkezz szervizünkbe „Technikus” pozícióba (GSM / Notebook területre) akár azonnali munkakezdéssel!

Amire biztosan számíthatsz nálunk:

  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk
  • maximális támogatást kapsz a betanulási folyamatban és a folyamatos napi munkához
  • fiatal, dinamikus csapatunk van, ahol mindig jó a hangulat
  • kiváló munkakörnyezetet biztosítunk, ahol innovatív eszközöket használhatsz
  • a folyamatos szakmai fejlődés, tanulási lehetőség is adott nálunk

Amit elvárunk

Nálunk a helyed, ha:

  • a notebookok és a gsm készülékek működési elvét ismered
  • megbízható számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (gyakorlott Windows felhasználó)
  • a szoftveres és hardveres hibákat felismered, és meg is tudod különböztetni
  • erős műszaki / informatikai affinitással rendelkezel

Feladatok

  • beérkezett készülékek diagnosztizálása, hibakeresés
  • gsm / notebook készülékek modul szintű javítása, alkatrészek cseréje
  • a javítási munkálatok adminisztrációja a szerviz-munkalapokon
  • a munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése
  • kapcsolódó területekkel való folyamatos együttműködés

Előnyök

  • műszerhasználatban jártas vagy (multiméter)
  • áramköri szintű javításokkal, méréssel már találkoztál, forrasztási gyakorlattal rendelkezel
  • számítástechnikai (esetleg elektronikai) végzettséged van
  • angol nyelvtudással bírsz
  • hasonló területen szerzett tapasztalatod volt már