Adminisztrátor

Egy jó csapatra vágysz? A pontosság és precizitás az erősséged? Szívesen dolgoznál innovatív környezetben a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel, egy dinamikusan fejlődő, jól megközelíthető budaörsi munkahelyen? Jelentkezz szervizünkbe „Adminisztrátor”pozícióba akár azonnali munkakezdéssel!

Amit elvárunk

  • középfokú végzettség
  • alapvető számítástechnikai ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • tanulási hajlandóság, hiszen folyamatosan újításokkal találkozunk
  • csapatszellem, munkához való pozitív hozzáállás

Feladatok

  • a javítási munkafolyamatban a szerviz munkájának támogatása adminisztratív oldalról
  • szerviz adminisztráció előkészítése, munkalapok kezelése
  • készülékek és alkatrészek rögzítése a rendszerekben
  • tartozékok egyeztetése, ellenőrzése
  • beszállítói kapcsolattartás és partnerekkel történő ügyintézés

Előnyök

  • adminisztráció területén szerzett tapasztalat
  • angol / német nyelvtudás

Várjuk önéletrajzodat, ha kedvet kaptál! Ha nem volt még munkahelyed, nem probléma! Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk. A jelentkezést követően egy személyes találkozóra hívunk, ahol bővebb információt kaphatsz rólunk és megismerhetsz minket.